Skočiť na hlavný obsah

Elektronická pošta pre študentov Zimbra 2

O systéme Zimbra 2
Nastavenia poštovej schránky
Prihlásenie do systému Zimbra 2
Používateľské manuály Zimbra 2
Často kladené otázky (FAQ)
SSL certifikáty Zimbra 2
Kontakty


Aktuálne informácie:

  • Každý štvrtok po 23:00 hodine môže byť Zimbra 2 nedostupná z dôvodu pravidelnej technickej údržby.

  • Upozorňujeme používateľov, aby nereagovali na falošné výzvy na zaslanie prihlasovacích údajov emailom, alebo o zadanie prihlasovacích údajov do neznámej webstránky. O prihlasovacie údaje my nikdy nežiadame. Ide o útok, ktorého cieľom je získanie prihlasovacích údajov (viacej tu). Tieto prihlasovacie údaje následne útočník zneužije na rozosielanie spamu.

  • Od akademického roka 2012/13  sa mailová schránka v tomto systéme stáva jedinou oficiálnou schránkou vyhradenou pre komunikáciu študenta s univerzitou. Všetky informácie týkajúce sa štúdia budú distribuované vyhradne prostredníctvom tejto emailovej schránky a zo strany študenta budú akceptované požiadavky iba z tejto emailovej schránky. V elektronickej komunikácii sa nebudú používať súkromné emailové schránky študentov, ako to bolo doteraz.

  • Prístup do Zimbry 2 pre študentov prvého ročníka vzniká až v okamihu zápisu vytvoreného štúdia v MAISe. To znamená, že môže nastať situácia, že hoci ste sa už na štúdium zapísali, máte prístup do MAISu (štúdium vytvorené), avšak do Zimbry sa neprihlásite. Začiatkom akademického roka, keď budú hromadne zapísané vytvorené štúdiá a oficiálne sa stanete študentom TU, Vám bude vytvorená emailová schránka.