Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Výber ubytovacieho zariadenia – vyššie ročníky

Milí študenti,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že dňa 16. 06. 2021 zasadala ubytovacia komisia, ktorá akceptovala, resp. zamietla podané žiadosti o ubytovanie študentov vyšších ročníkov. Informácia o akceptácii, resp. zamietnutí žiadosti, spolu s ďalšími pokynmi (termíny výberu ubytovacieho zariadenia v MAISe) Vám bola zaslaná na zimbrovú adresu.

Kolá výberu pre vyššie ročníky:

1. skupina – 21. 06. 2021 od 08:01 do 23:59 hod. (min. 105 bodov)
2. skupina – 22. 06. 2021 od 08:01 do 23:59 hod. (min. 30 bodov)
 

V prípade, že si ubytovacie zariadenie NEVYBERIETE, Váš nárok na ubytovanie ZANIKÁ; venujte preto výberu dostatočnú pozornosť.

Študenti, ktorí si z akéhokoľvek dôvodu nestihli podať žiadosť do 1. kola, môžu tak urobiť v termíne 17. 8. - 8. 9. 2021. V tomto termíne si o opätovné posúdenie žiadosti môžu požiadať aj študenti, ktorým pre nesplnenie podmienok bola žiadosť v 1. kole zamietnutá a o ubytovanie  majú naďalej záujem. E-mailom požiadajú študijnú referentku na príslušnej fakulte o zmenu stavu žiadosti na „overená“. Všetky tieto žiadosti, ako aj žiadosti študentov prijatých na štúdium dodatočne budú posudzované v 3. kole začiatkom septembra a miesta budú prideľované podľa aktuálne uvoľnenej ubytovacej kapacity.

Poprosíme o striktné dodržanie dátumu a času výberu ubytovacieho zariadenia, ako i termínu podávania žiadostí do 3. kola.

 

Trnavskú univerzitu môžete sledovať aj na sociálnych sieťach. Ďakujeme!

 https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/facebook201.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/insta.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/linkedin.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/twitter.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/youtube.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/soundcloud.png