Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Projekt Medializuj.sk prepája novinárov a odborníkov z akademického prostredia. Zapojenie sa je bezplatné

Medializuj.sk je platforma, ktorá prostredníctvom webovej aplikácie prepája odborníkov a novinárov. Novinári nájdu kvalitné rýchle zdroje k témam, na ktorých pracujú a odborníci získajú možnosť bezplatnej publicity. Ponuka je aktuálna aj pre akademikov z Trnavskej univerzity.

Pilotne službu Medializuj.sk spustili v roku 2019 na Slovensku a v Českej republike. V súčasnosti je platforma aktívna v ôsmich európskych krajinách.

Ako to funguje pre odborníkov? Novinár vytvorí výzvu s otázkou a popisom článku, ktorý pripravuje. Vy ako odborník budete notifikovaný o výzvach, ktoré sú pre vás vhodné na základe kategórie. Ak bude pre novinára vaša odpoveď relevantná a zaujímavá, zverejní ju.

Bezplatne sa ako odborník z TRUNI môžete zaregistrovať na tomto odkaze.

 

Trnavskú univerzitu môžete sledovať aj na sociálnych sieťach. Ďakujeme!

 https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/facebook201.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/insta.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/linkedin.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/twitter.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/youtube.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/soundcloud.png