E-shop

Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Turistika 2005 2006

Zobor (2006)

Dňa 21.septembra 2006 sa uskutočnilo turisticko-poznávacie podujatie, na ktorom sa zúčastnilo 35 zamestnancov rektorátu a pracovísk TU. Veľmi zaujímavá bola expozícia o neznámych sídlach Veľkej Moravy v Ponitrianskom múzeu v Nitre. V turistickej časti zdolali všetci účastníci vrch Zobor a skupinka siedmich nadšencov aj neďaleký kopec Žibrica (617m). Časť účastníkov pochodu si pozrela krásy botanickej záhrady.


Tematín (2006)

Dňa 19.mája 2006 sa uskutočnil turistický výstup na Tematín, na ktorom sa zúčastnilo 27 zamestnancov rektorátu a pracovísk TU, vrátane prorektora pre informačný systém a edičnú činnosť, doc. Ing. Martina Mišúta, CSc.. Vydarené podujatie bolo zavŕšené opekačkou v piešťanskej Lodenici.


Dobrá Voda - Bradlo (2005)

Pomerne náročný turistický pochod z Dobrej Vody cez hrebeň Karpát až do Brezovej pod Bradlom s cieľovou métou pamätník M.R.Štefánika na Bradle sa uskutočnil 14.októbra 2005, na ktorom sa zúčastnilo 35 zamestnancov rektorátu a univerzitných pracovísk. Pochod sa uskutočnil pod záštitou kvestorky TU, Ing. Alice Tibenskej. Uznanie a obdiv patrí všetkým účastníkom pochodu, ktorí v krásnom jesennom počasí, v nádhernej prírodnej scenérii posilnili svoju kondíciu a utužili svoje zdravie.