Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Športové dni 2011

2011 - 8.ročník
9.máj 2011 - Futbalový turnaj O pohár rektora UCM

Z najlepších hráčov futbalového turnaja o Putovný pohár rektora TU v roku 2010 bol vytvorený reprezentáčný tím TU, ktorý sa zúčastnil na turnaji o Pohár rektora UCM (9.mája 2011). Naši futbalisti obsadili pekné 3.miesto, navyše Róbert Humel z Pedagogickej fakulty TU sa stal najlepším hráčom turnaja.


V novembri 2011 sa uskutočnil už 8.ročník Športových dní TU v tradičných športových súťažiach.

21.november 2011 - Stolný tenis

Turnaje v stolnom tenise sa tradične uskutočnili v telocvični ZŠ Spartakovská 5, kde sa stretli 18 najlepších stolných tenistov univerzity (10 mužov a 8 žien). V oboch kategóriách sa najskôr odohrali zápasy systémom každý s každým v základných skupinách, z ktorých postúpili prví traja do finálových skupín. Vo finálovej skupine sa započítali zápasy zo základných skupín a odohrali sa zvyšné súboje. V kategórii žien vo veľmi vyrovnanej finálovej skupine obhájila titul majsterky univerzity Jana Fornerová z Právnickej fakulty. V turnaji mužov získal svoj štvrtý titul Ing. Jozef Koricina z Centra informačných systémov.

Kompletný výsledkový servis všetkých zápasov v stolnom tenise žien a mužov:

ženy
muži

Výsledky turnajov v stolnom tenise o majstra TU v Trnave

ŽENY

1. Jana FORNEROVÁ (PF)
2. Mária MÁLIKOVÁ (PdF)
3. Katarína JANOŠKOVÁ (PF)
4. Blanka KUDLÁČOVÁ (PdF)
5. Petra STÝBAROVÁ (PF)
6. Adriana SLEZÁKOVÁ (PF)
   
MUŽI
1. Jozef KORICINA (CIS)
2. Ľubomír RENDÁR (PdF)
3. Michal ZWIRŽINA (PdF)
4. Miroslav JAKUBEC (PF)
5. Reginald A. SLAVKOVSKÝ (FF)
6. Miroslav BOJŇANSKÝ (FF)

Fotogaléria - stolný tenis


23. november 2011 - Basketbal a futbal o Putovné poháre rektora TU

Na turnaji v basketbale sa zúčastnili študentské družstvá zo 4 fakúlt. Hralo sa systémom každý s každým.  Víťazkami turnaja a držiteľkami Putovného pohára rektora TU sa po tretíkrát v histórii stali dievčatá z Filozofickej fakulty, hoci celý turnaj odohrali bez jediného striedania vo štvorici. Najlepšou strelkyňou turnaja sa stala Klaudia Mináriková z víťazného tímu (28 bodov). Za zmienku stojí obdivuhodný výkon tímu Právnickej fakulty, ktorý odohral tri zápasy v trojici a len veľmi tesne mu ušla medailová pozícia.

Futbalový turnaj ponúkol atraktívne súboje už tradičných rivalov. Systém každý s každým preveril aktuálnu výkonnosť všetkých 5 študentských fakultných tímov  a výberu zamestnancov TU. Minuloročný víťaz - tím Filozofickej fakulty to v tomto ročníku nemal jednoduché - všetky ostatné tímy ho riadne vytrápili. Svedčí o tom jeho výsledná bilancia - jedna výhra, 3 remízy a jedna prehra, čo v konečnom účtovaní stačilo iba na 4. miesto. Tím FZSP po minuloročnom poslednom mieste poskočil v tomto ročníku na nečakané 2. miesto. Veľmi výrazne mu k tomu pomohli jeho verní a miestami emotívni priaznivci (prevažne študentky) v hľadisku, ktorí ho neunávne povzbudovali až do záverečného vyvrcholenia turnaja. Víťazom Putovného pohára rektora TU sa stal futbalový tím Právnickej fakulty, ktorý nestratil ani jeden bod a nedostal ani jeden gól. To je historická pozoruhodnosť. Tretie miesto obhájil tím zamestnancov TU, za ktorý prvýkrát v histórii hral aj rektor univerzity. Najlepším strelcom turnaja sa stal s piatimi strelenými gólmi  Lukáš Horký z tímu víťazov, najlepším brankárom turnaja bol vyhlásený Roland Šimkovič z FZSP.

Výsledky všetkých zápasov v basketbale a vo futbale

Výsledky turnajov v basketbale a vo futbale o Putovné poháre rektora TU

 Basketbal ŽENY

1. FILOZOFICKÁ FAKULTA
 2. Pedagogická fakulta
 3. FZSP
 4. Právnická fakulta
 --- 
 ---
   
Futbal MUŽI

1. PRÁVNICKÁ FAKULTA
2. FZSP
3. Zamestnanci
4. Filozofická fakulta
5. Teologická fakulta
6. Pedagogická fakulta

Na súťažiach 8.ročníka Športových dní TU aktívne športovalo 110 študentov a zamestnancov vrátane čerstvo inaugurovaných dvoch prorektorov a rektora univerzity (v hľadisku športovej haly povzbudzovala pani prorektorka pre štúdium a starostlivosť o študentov).

Fotogaléria basketbalu a futbalu

Športové dni TU 2011 podporila spoločnosť COMINFO, a.s. Zlín - dodávateľ stravovacieho systému CardPay