Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Športové dni 2010

2010 - 7.ročník

10.november 2010 - Slávnostné otvorenie Športových dní 2010

V roku osláv 375.výročia založenia starobylej Universitas Tyrnaviensis sa uskutoční 7.ročník Športových dní Trnavskej univerzity v Trnave. Slávnostné otvorenie tohtoročných športových zápolení vykonal rektor univerzity dňa 10.novembra 2010 o 14:30 hod. v mestskej športovej hale, kde sa uskutočnilo priateľské fubalové stretnutie študentských tímov

Trnavská univerzita v Trnave - Univerzita Palackého Olomouc 2:8 (0:6)

Góly TU: Tomáš Pilník, Pavol Búci

TU v Trnave reprezentovali: František Ivanič, Pavol Búci, Maroš Černák, Tomáš Pilník, Martin Boldiš (všetci Filozofická fakulta), Jozef Liday, Andrej Morkes, Pavol Kuljovský, Jakub Klech, Peter Makovínyi (všetci Právnická fakulta), Tomáš Juraško (FZaSP)

Fotogaléria - futbal

29.november 2010 - Stolný tenis

Stolnotenisové turnaje mužov a žien sa uskutočnili v telocvični na ZŠ Spartakovská. V súťaži žien prvé štyri miesta obsadili študentky Právnickej fakulty, majsterkou univerzity sa stala Jana Fornerová. V súťaži mužov jasne dominoval študent Filozofickej fakulty Otto Marčan, ktorý v celom turnaji nestratil ani set.

Výsledky turnajov v stolnom tenise o majstra TU v Trnave:

MUŽI

1. Otto MARČAN (FF) 
2. Jozef KORICINA (CIS)
3. Miroslav JAKUBEC (PF)
4. Marek DOMES (Re)   
5. Ľubomír RENDÁR (zam. PdF)
 6. Augustín BRESTOVANSKÝ (Re)   

ŽENY
1. Jana FORNEROVÁ (PF)
2. Katarína JANOŠKOVÁ (PF)
3. Petra STÝBAROVÁ (PF)
4. Mária LUKAČOVIČOVÁ (PF)
5. Ľubomíra MARTIŠOVIČOVÁ (Re)

Fotogaléria -  stolný tenis

1.december 2010 - Basketbal a futbal

Na basketbalový turnaj sa dostavilo iba jedno kompletné družstvo - dievčatá z Právnickej fakulty! Dve družstvá boli nekompletné (FZaSP a FF) a dve družstvá neprišli vôbec (TF a PdF). Preto sa uskutočnil jeden basketbalový zápas:

Právnická fakulta versus FZaSP + Filozofická fakulta 28 : 48

Najlepšou strelkyňou zápasu bola Ľubica Javorková z FZaSP (18 bodov). Putovný pohár sa po prvý raz v histórii športových dní neudeľoval a do historickej bilancie tímov sa nepripísali body za umiestnenie.

Fotogaléria - basketbal

Futbalový turnaj mal tradične veľmi dobrú úroveň. Hralo sa 2X8 minút systémom každý s každým. V záverečnom zápase sa stretli dva tímy, ktoré neokúsili trpkosť prehry v riadnom hracom čase a zopakovali si tak finále z minulého roka. Súboj medzi Právnickou a Filozofickou fakultou sa nerozhodol ani po predĺžení. Pokutové kopy potvrdili, že v tomto roku boli najlepšie pripravení futbalisti Filozofickej fakulty, ktorí získali Putovný pohár rektora TU tretí krát. O treťom mieste zamestnancov TU rozhodol gól v poslednej sekunde do siete najlepšieho brankára turnaja Ericha Jelencsicsa z Teologickej fakulty. Najlepším hráčom turnaja sa stal Dominik Šabo z Filozofickej fakulty.

FUTBAL

 1. Filozofická fakulta
 2. Právnická fakulta
 3. Zamestnanci TU
 4. Teologická fakulta
 5. Pedagogická fakulta
 6. FZaSP

Kompletné výsledky zápasov

All Stars Team študentov - základ reprezentácie TU:
Erich Jelencsics (TF), Feri Ivanič (FF), Ján Menich (PdF), Róbert Humel (PdF), Dušan Legerský (FZaSP), Filip Nádaský (FZaSP), Tomáš Pilník (FF), Dominik Šabo (FF), Jozef Liday (PF), Ján Mantič (PF), Pavol Kuljovský (PF), Jakub Tužinský (FF), Viktor Binder (TF)


2.december 2010 - Florbalový turnaj

Turnaj vo florbale o Pohár rektora TU v Trnave mal opäť veľmi dobrú úroveň. Dva florbalové tímy Trnavskej univerzity sa prezentovali dobrými výkonmi so súpermi, ktorí hrávajú pravidelné (dvaja aj ligové) súťaže. Pohár rektora TU si tentoraz odniesol tim ŠK Rebels Topoľčany, ktorého trénerom a hráčom je bývalý študent Filozofickej fakulty TU v Trnave Mgr. Emil Šatan. Najlepším strelcom turnaja sa stal René Drienik z víťazného tímu, najlepším brankárom bol Matej Uram z FT Žilinská univerzita v Žiline.

FLORBAL
 1. ŠK Rebels Topoľčany
 2. FT Žilinská univerzita v Žiline
 3. FT Trnavská univerzita v Trnave "A"
 4. FT Trnavská univerzita v Trnave "B"
 5. JSC HTM Devills Čadca
 6. ŠK Slávia Nitra