Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Športové dni 2009

2009 - 6.ročník

23. november - stolný tenis o majstra TU v Trnave

Turnaje mužov a žien v stolnom tenise sa po tretíkrát uskutočnili v telocvični Základnej školy Spartakovská. Prezentovalo sa 10 mužov a 16 žien. Ženy najskôr odohrali zápasy v 4-členných skupinách. Víťazky skupín postúpili do finálovej fázy, kde sa hralo systémom každý s každým o najvyššie priečky. Nakoľko do historických tabuliek sa počítajú body až do 6.miesta, hralo sa aj o umiestnenie na 5. a 6. mieste. Veľmi príjemným prekvapením turnaja bol výkon Mgr.Moniky Vančovej z Rektorátu TU. Ako nováčik turnaja skončila na vynikajúcom 2.mieste. Možno o rok budeme svedkami historického prvého titulu pre zamestnankyňu univerzity, nakoľko dosiaľ vždy dominovali študentky. Majsterkou univerzity sa štvrtýkrát za sebou stala Andrea Hrnčiariková z Pedagogickej fakulty. Andrea sa zároveň stala držiteľkou historického rekordu v počte víťazstiev na Športových dňoch TU.

V turnaji mužov sa hrali kvalifikačné súboje v 3 skupinách. Víťazi jednotlivých skupín postúpili do finálovej skupiny, kde bojovali systémom každý s každým. Muži, ktorí v základných skupinách skončili na 2.miestach, hrali o konečné 4.-6.miesto. Medzi najlepšími šiestimi mužmi boli traja študenti a traja zamestnanci univerzity. Obhajca titulu z minulého roka Tomáš Záhora z FZaSP našiel premožiteľa až vo finálovej fáze, keď dosť nešťastne prehral 3:4 s Jozefom Koricinom z CIS, keď viedol na sety už 3:0. Po štyroch rokoch sa teda titul majstra univerzity sťahuje k zamestnancom, keď v predchádzajúcich troch rokoch dominovali študenti.

Výsledky všetkých zápasov

Konečné poradie:

1. Andrea Hrnčiariková (PdF) 
2. Monika Vančová (Rektorát - zamestnanec)
3. Blanka Kudláčová (PdF - pedagóg)
4. Petra Blažková (PdF)
5. Jana Fornerová (PF)
6. Mária Franková (PdF) 

1. Jozef Koricina (CIS - zamestnanec)
2. Tomáš Záhora (FZaSP)
3. Miroslav Jakubec (PF)
4. Ľubomír Rendár (PdF - pedagóg)
5. Martin Jonek (PdF)
6. Ľubomír Krišica (Rektorát - zamestnanec)


25. november basketbal a futbal o Putovný pohár rektora Trnavskej univerzity v Trnave

Vyžrebovanie skupín futbalového turnaja:

Skupina A Skupina B
Filozofická fakulta Pedagogická fakulta
Zamestnanci FZaSP
Právnická fakulta Teologická fakulta

Favoritom futbalového turnaja bol tím Filozofickej fakulty, ktorý potvrdil úlohu favorita. Vo finále mu tentoraz bol vyrovnaným súperom tím Pravnickej fakulty. Filozofi vyhrali až v rozstrele na pokutové kopy (6:5), keď zápas v riadnom hracom čase skončil 1:1.  Poradie futbalového turnaja:

  1. Filozofická fakulta
  2. Právnická fakulta
  3. Pedagogická fakulta
  4. Teologická fakulta
  5. Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
  6. Zamestnanci TU

Kompletné výsledky futbalu

V basketbalovom turnaji sa prekvapujúcimi víťazkami stali dievčatá z FZSP. Je to vôbec ich prvá medaila v basketbale. Víťazní tím z roku 2008 - Filozofická fakulta skončil na 3.mieste, pretože jeho tím tvorili iba 3 basketbalistky. Na turnaji prvýkrát v histórii neštartovali dievčatá z Teologickej fakulty z dôvodu ochorenia viacerých hráčok. Výsledky basketbalu:

  1. Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
  2. Pedagogická fakulta
  3. Filozofická fakulta
  4. Právnická fakulta

Výsledky basketbalu a konečné poradie


FLORBAL. Florbalový tím TU vybojoval v roku 2008 fantastické víťazstvo v turnaji o Pohár rektora TU. Po generálnej obmene tímu bude obhajovať titul v neľahkej konkurencii ďaľších 5 tímov. Účastníci turnaja:

FT Trnavská univerzita
ŠK Rebels 91 ABC Topoľčany
ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Ekonomická univerzita Bratislava
Prírodovedecká fakulta UK Bratislava
Výber univerzít v Nitre

Foto zo Športových dní TU - 6.ročník