Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Športové dni 2005

2005 - 2.ročník 

2. ročník Športového dňa prebiehal pod patronátom rektora univerzity v mestskej športovej hale. Všetky súboje v basketbale i vo futbale mali vysokú športovú úroveň. Veľmi úporne sa bojovalo o titul majstra univerzity v stolnom tenise. Na zisk putovného pohára rektora univerzity, či zisk titulu majstra univerzity bolo potrebné podať bezchybné výkony a siahnuť až na dno síl. Favoriti a víťazi z prvého ročníka to nemali jednoduché.

Najúspešnejšou výpravou na športovom dni sa stala Filozofická fakulta, ktorá získala prekvapujúce, ale zaslúžené prvenstvo vo futbale, tretie miesto v basketbale; majsterka a vicemajsterka v stolnom tenise sú rovnako filozofky.

Športovú kvalitu opäť potvrdila Pedagogická fakulta, ktorej basketbalistky suverénne obhájili svoj minuloročný titul a putovný pohár im právom zostáva. Futbalisti získali bronz a v stolnom tenise majú rovnako jeden bronz.

Zamestnanci TU dokázali, že ešte nie sú súci do starého železa - majú majtra v stolnom tenise a obhájili svoje druhé miesto vo futbale.

O veľké prekvapenie sa postarali basketbalistky z Teologickej fakulty, ktoré skončili druhé. Futbalisti, vedení Robom Gočalom zostali krôčik od medaily.

Právnická fakulta má výborné družstvá v oboch kolektívnych športoch, ktoré hrajú v rovnakých dresoch, ale zdobí ich aj tradičná bojovnosť za farby fakulty (meč v logu nie je náhodný). Tentoraz z toho bolo iba striebro v stolnom tenise mužov, no o rok to môže byť celkom inak.

FZaSP tentoraz zostala za svojimi možnosami, bronzová medaila v súťaži stolných tenistov je slabá náplasť na ambície tejto fakulty.

Držitelia putovných pohárov rektora TU