Skočiť na hlavný obsah

16. reprezentačný ples TU je za nami

Poslednú sobotu v mesiaci január 2017 sa konal v priestoroch smolenického zámku už 16. ročník reprezentačného plesu Trnavskej univerzity v Trnave.

Ples otvoril Marek Šmid, rektor Trnavskej univerzity v Trnave slávnostným príhovorom a úvodným tancom s manželkou vtiahli do tanca viac ako 200 prítomných hostí.

Medzi hosťami sme mali možnosť privítať aj rektora UCM Trnava, Jozefa Matúša, tiež Martina Mišúta, emeritného rektora Trnavskej univerzity v Trnave a ďalších významných predstaviteľov spoločenského života a partnerských inštitúcií.

Na tanečné parkety pozývali  DJ Drobec, sólisti hudobnej kapely Andreja Záhorca a DJ Pago. Hlavným hosťom večera bola džezová speváčka Adriena Bartošová v sprievode gitaristu Pavla Berezu. Po polnočnom žrebovaní výhier mali hostia možnosť vidieť aj ohňovú šou, ktorú predviedol študent Adrián Kobetič, predseda Študentskej rady Trnavskej univerzity v Trnave.

Programom večera hostí sprevádzal Štefan Bučko, herec Slovenského národného divadla.

Ples naplnil aj dobročinné účely a výťažok z neho bude venovaný na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. 

Reprezentačný ples Trnavskej univerzity sa už tradične stal miestom, kde je možné sa nielen dobre zabaviť, ale aj stretnúť sa s priateľmi, nadviazať nové kontakty a podporiť správne veci.

Ďakujeme všetkým hosťom a sponzorom za podporu a tešíme sa na stretnutie s Vami o rok, na  17. reprezentačnom plese Trnavskej univerzity v Trnave.