Skočiť na hlavný obsah
JUDr. Zuzana Nevolná, PhD., prorektorka pre vzdelávanie, akreditáciu a kvalitu & PhDr. Adriana Krupová, PhD., riaditeľka oddelenia pre analýzu a stratégiu v oblasti zabezpečovania kvality
21.05.2024

Študenti môžu hodnotiť výučbu v letnom semestri

Milé študentky, milí študenti,

od 13. 5. do 30. 6. 2024 vám opäť ponúkame možnosť anonymne sa vyjadriť v ankete hodnotiacej výučbu predmetov v letnom semestri akademického roka 2023/2024. Máte možnosť ohodnotiť prácu svojich pedagógov, ako aj obsahovú náplň jednotlivých predmetov a rozsah ich výučby.

Okrem predmetovej ankety sme spustili v tomto istom termíne (od 13. 5. do 30. 6. 2024) tiež anketu spokojnosti s kvalitou výučby a materiálnym vybavením. Táto anketa je zameraná na zisťovanie spokojnosti s poskytovaným študijným programom, možnosťou komunikácie s nepedagogickými zamestnancami, so stravovacími a ubytovacími službami, dostupnosťou knižnice, službami Centra podpory študentov, s materiálnym a technickým zabezpečením výučby, čiže na celkovú spokojnosť s kvalitou štúdia a so zázemím poskytovaným počas štúdia.

Nenechajte si túto príležitosť ujsť! Študentské ankety sú prístupné vo vašom študentskom rozhraní systému MAIS.

Vyhodnotenie ankiet je vždy anonymné a nikto nebude nijakým spôsobom zisťovať Vašu identitu. Výsledky sú pre nás, ale aj pre vás dôležité a môžu nám pomôcť v zlepšovaní našej práce a k skvalitneniu vášho štúdia. Máte možnosť ovplyvniť aj tvorbu študijných programov. Je preto potrebné, aby sa vás zapojilo čo najviac. Otázok nie je veľa, aj slovné hodnotenie môže byť stručné, takže vám to veľa času nezaberie.

Vaše vyjadrenia a názory pozorne sledujeme a vyhodnocujeme, ich spracovanie uvádzame vždy v sekcii „Vnútorný systém kvality“ na stránkach jednotlivých fakúlt.

Ďakujeme za Vaše názory a podnety!

Nestíhaš všetko sledovať? Nevadí!
Prihlás sa do newslettera a už ti nič neujde

Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.