Faculty of Philosophy and Arts
Faculty of Education
Faculty of Health Care and Social Work
Faculty of Theology
Faculty of Law

Študenti TRUNI nezabudli ani počas korony. Ďakujú učiteľom k ich dnešnému sviatku

28. marec je deň, keď si každý rok pripomíname význam a nesmiernu dôležitosť práce našich pedagógov. A práve #pandémia túto dôležitosť ešte viac umocňuje. Naši študenti združení v Študentskej rade Trnavskej univerzity pripravili video s krásnym poďakovaním pre všetkých pedagógov našej #TRUNI za všetko, čo pre nich nielen počas pandémie robia. 

"Milí naši učitelia, ĎAKUJEME z celého srdca za Vašu obetavosť a láskavosť. ĎAKUJEME Vám za Vašu každodennú prácu, za hodiny strávené momentálne za počítačom, na sieťach, videoprezentáciách, ale aj za katedrou, projektových aktivitách a mimoškolských činnostiach. Do ďalšej práce Vám želáme nielen veľa trpezlivosti s nami, ale aj veľa energie a entuziazmu."

Trnavskú univerzitu môžete sledovať aj na sociálnych sieťach. Ďakujeme!

 https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/facebook201.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/insta.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/linkedin.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/twitter.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/youtube.png https://www.truni.sk/sites/default/files/field/image/soundcloud.png