Filozofická fakulta
Pedagogická fakulta
Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce
Teologická fakulta
Právnická fakulta

Nazoomuj si TRUNI

Dátum od: 
01.nov 2020
Dátum do: 
30.apr 2021
Virtuálna konferencia s uchádzačmi

Chcete na vašej strednej škole predstaviť Trnavskú univerzitu? Máte záujem o prezentáciu niektorej z jej piatich fakúlt? Prípadne by ste ocenili prednášku zo študijného programu, ktorý ponúkame? Potom je tu pre vás jedinečné virtuálne podujatie Nazoomuj si Trnavskú univerzitu!

Ako to funguje? Je to úplne jednoduché: stačí vyplniť náš formulár a vybrať si, o akú formu online prezentácie TRUNI máte záujem. Napríklad pre učiteľov ponúkame prednášky našich odborníkov, ktorými môžu zatraktívniť svoju hodiny. Môžu si nás pozvať aj sami študenti a radi využijeme naplno 45 minút, aby sme im poradili, akú vysokú školu si vybrať. Môžeme odprezentovať celú univerzitu alebo konkrétnu fakultu – teologickú, filozofickú, zdravotnícku, právnickú či pedagogickú. Využite túto možnosť, vďaka ktorej sa vám Trnavskú univerzitu chce priblížiť všade tam, kde sa práve – bez ohľadu na koronu – nadchádzate, hoci ste vzdialený možno aj stovky kilometrov od najkrajšieho mesta na Slovensku :-)

Vo formulári si tiež vyberiete, ako by sme sa mohli spojiť, napríklad cez Zoom, Skype, Google Meet alebo MS Teams. A potom si už len dohodneme termín, kedy naše online stretnutie prebehne. Už sa na to tešíme!

Virtuálne podujatie Nazoomuj si Trnavskú univerzitu prebieha od 1. novembra 2020 do 30. apríla 2021. A ako všetky najlepšie veci v živote, je úplne zadarmo :-)

 

Trnavskú univerzitu môžete sledovať aj na sociálnych sieťach. Ďakujeme, že ste našimi priaznivcami!